گروه طراحی ما از سال ۱۳۸۸ قدم به عرصه ی طراحی و دنیای مجازی گذاشت اما در سال ۱۳۹۰ به طور رسمی و با نام و نماد هاست پرفکت (HosT PerfecT) به فعالیت خود ادامه داد. هاست پرفکت پیشرفت خود را به شما مشتریان عزیز مدیون بوده و می داند علت بهترین بودنش شما هستید. لذا برای جبران لطف شما عزیزان ما سعی بر این داریم سفارشات و درخواست های شما و پروژه های شما را به بهترین نحو به پایان برسانیم.

 

گروه طراحی هاست پرفکت در ساماندهی ثبت شده و تمامی فعالیت های این تیم مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. در ضمن هر سایتی که توسط ما طراحی شود در ساماندهی ثبت میشود و اگر گزارشی مبنی بر تخلف از طرف ساماندهی به هاست پرفکت ارسال شود، به مدیر سایت اطلاع رسانی خواهد شد و اگر نسبت به رفع مشکل اقدام ننماید تیم هاست پرفکت همکاری کامل و همه جانبه را با سامانه ی ساماندهی خواهد داشت و مطابق دستورات این سازمان رفتار خواهد کرد. پس ایمیل های ارسالی از طرف هاست پرفکت و یا ساماندهی را جدی بگیرید و در صورت تغییر آدرس ایمیل یا اطلاعات تماس خود، حتما نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

 

پس از ثبت سفارش شما در سایت فاکتور قرار داد به شما ارسال خواهد شد و تمامی درخواست های شما و قیمت های تمام شده ذکر خواهد شد حتما در نگه داری فاکتور جهت پیگیری های بعدی کوشا باشید و اگر مغایرتی در فاکتور با درخواست شما وجود دارد حتما در اولین فرصت به ما اطلاع دهید.

 

در اخر از خداوند متعال سپاس گزاریم که لطف خود را شامل گروه ما کرده تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوالی با ما در ارتباط باشید:

Tel : 09359606136

Email : info@hostperfect.ir